II Dąbrowskie Spotkania Kliniczne

Idź do spisu treści

Menu główne:

Mając w pamięci zeszłoroczne spotkanie, które okazało się owocnym i cennym doświadczeniem, postanowiliśmy w tym roku kontynuować Dąbrowskie Spotkania Kliniczne. Tym razem zapraszamy Państwa 11 kwietnia na spotkanie poświęcone tematyce onkologicznej.

W programie zaplanowano omówienie tematów związanych z  nowotworami: płuc, piersi, jelita grubego, prostaty, nerek, problematyką leczenia bólu nowotworowego, epidemiologią chorób nowotworowych w Polsce oraz pakietem onkologicznym.

Celem naszej, dorocznej już, konferencji jest zawiązanie ścisłej współpracy pomiędzy lekarzami różnych specjalności praktykujących w ambulatoriach i szpitalach z wybitnymi pracownikami naukowymi i klinicznymi wiodących ośrodków onkologicznych i akademickich w Polsce.

Zaproszenie do udziału w sympozjum przyjęli wybitni polscy klinicyści. Z myślą o pacjentach podjęta zostanie współpraca, która  pozwoli na wdrażanie do codziennej praktyki lekarskiej najnowszych metod diagnozowania, leczenia i rehabilitacji.

Zapraszamy do udziału wszystkie osoby z Powiśla Dąbrowskiego zainteresowane tematyką II Dąbrowskich Spotkań Klinicznych.


prof. UJK dr hab. n. med. Ireneusz Kotela

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego


Miejsce obrad:

Hotel Cristal Park****
ul. Sportowa 2a
33-200 Dąbrowa Tarnowska

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego